Chociaż w ostatnim czasie słowo „innowacyjny” jest nadużywane, nie będziemy skromni, w naszym przypadku jest jak najbardziej uzasadnione. Metoda stosowana w FootMedica to nowa jakość w kompleksowej pomocy dla stóp.

Na czym polega metoda stosowana w FootMedica?

1. Wykorzystujemy najnowsze rozwiązania. Działamy certyfikowaną metodą Pro Pedis. W porównaniu do tradycyjnej techniki bazującej na odlewach, w FootMedica wykonujemy wkładki na podstawie pobrania „odcisku” i kształtu stopy w poduszkach próżniowych.

2. Wykonujemy wkładki na stopę końsko-szpotawą czy do butów wizytowych i na obcasie. Posiadamy jedno z nielicznych urządzeń w kraju, które to umożliwia.

3. Nasze korekty są precyzyjne. Dzięki elastycznym poduszkom próżniowym możemy wykonać korektę wady stopy i całej kończyny dolnej.

4. Wkładka jest dopasowana do stopy pacjenta na 100%. Pacjenci aktywnie uczestniczą w procesie tworzenia wkładek. Zanim wyjdą z gotową wkładką, mierzą ją i informują nas o komforcie i dyskomforcie. A my robimy wszystko, aby wyszli zadowoleni.

5. Stosujemy nowoczesne materiały, które są termoformowalne, odciążające, amortyzujące, wspomagające oraz…

6. Nasze wkładki są korygujące, a to oznacza, że w przeciwieństwie do tradycyjnych wkładek, wspomagają i stymulują określone funkcje stopy.

7. Dbamy o higienę. Wkładki posiadają powłokę pokrytą nanocząsteczkami srebra, która przeciwdziała rozwojowi grzybów i bakterii chorobotwórczych. Dodatkowo, wkładki wykonane w FootMedica możesz myć, bez obaw, że materiały stracą swoje właściwości lub wkładka ulegnie zniszczeniu.

8. Nasza wkładka nie jest wieczna, ale długo będzie Ci służyć. Nie ma problemu z wykonaniem ponownej korekty tej samej wkładki. Gdy podczas konsultacji fizjoterapeuta dostrzega zmiany na stopie, po podgrzaniu wkładki w specjalnym urządzeniu, może na nowo wykonać korektę.

9. Są po prostu ładne. Możesz wybrać kolor i wzór wkładki.

10. Działamy rzetelnie i szybko. Wykonujemy wkładki w trakcie 1 wizyty, do 1 godziny. 

Wykonaj test FootMedica i przekonaj się, czy potrzebujesz indywidualnych wkładek!

 

Wyznajemy zasadę: lepiej zapobiegać niż leczyć i zachęcamy do korzystania z nieinwazyjnych, skutecznych rozwiązań. Umów się na wizytę pod numerem: 516-035-040.

Jeśli interesuje Cię wizyta kontrolna na terenie Warszawy, możesz umówić się online w zaledwie 3 minuty!

ul. Ogrodowa 58 - rezerwacja online

ul. Wiertnicza 124 - rezerwacja online