KILKA SŁÓW O NAS


Jesteśmy kliniką fizjoterapeutyczno – podologiczną, specjalizujemy się w diagnostyce i leczeniu stóp i narządu ruchu. Bardzo szybko się rozwijamy, zdobywamy zaufanie klientów. To jest możliwe dzięki ludziom, jakich zatrudniamy.

Klinikę stworzyłyśmy dla osób, które świadomie dbają o swoje zdrowie i chcą być sprawne, aktywne teraz i w wieku dojrzałym. FootMedica odpowiada na potrzeby osób odpowiedzialnych, które myślą o przyszłości, chcą unikać komplikacji zdrowotnych, jak również tych, którym zależy na podniesieniu komfortu codziennego życia. Stopy to nasza podstawa, to nasz fundament.

Bardzo nas to cieszy, bo z jednej strony chcemy być postrzegani jako grupa świetnych specjalistów, ale z drugiej strony chcemy, żeby pacjent czuł się u nas dobrze, komfortowo, chcemy zdjąć z niego uczucie strachu, które często przychodzącym do nas towarzyszy. Myślę, że to nam się udaje. Podczas wizyty dużo naszym pacjentom tłumaczymy, wyjaśniamy przyczyny danego problemu, wskazujemy na konsekwencje, dzięki czemu czują się zaopiekowani. W odróżnieniu od wielu podobnych gabinetów, działamy jako placówka medyczna, przestrzegając wszystkich związanych z tym procedur i utrzymując najwyższe standardy higieniczne.

Publikacje naszych specjalistów ukazały się wielu magazynach i audycjach np. Voque Twój Styl, Pani, Newsweek, Bieganie, Mens Health, Dzień dobry TVN, Radio Zet, Eska.

Byliśmy wielokrotnie nagradzani w konkursach Firma Roku, Orły Medycyny itd. To, co pacjenci cenią w nas i często podkreślają po wizycie, to profesjonalne, kompleksowe podejście i panująca u nas życzliwa atmosfera. Obecnie oceniają nasz poziom usług oceniany na poziomie „znakomitym” tj.9,7/10 (index sredni z portali: ZnanyLekraz, Google, facebook, kliniki.pl)

Firma została załozona i jest zarządzana przez 2 siostry:

Dr n.med Joannę Stodolną-Tukendorf,która jest naszą dyrektor merytoryczną, odpowiada za metodologię pracy, jakość pracy naszych specjalistów. Oraz Magdalenę Korycką – odpowiadającą za wszystkie aspekty związane z zarządzaniem firmą.

Chcesz bliżej poznać naszą historię – zajrzyj do tego wywiadu: Wywiad z Magdaleną Korycką – uczestniczką Programu Rozwoju Coraz Lepszej Firmy (corazlepszafirma.pl)

Mówimy, że przywracamy sprawność poruszania zaczynając od stóp.

Aktualne oferty pracy w FootMedica


WARSZAWA

Fizjoterapeuta-OrtopodologPodolog


BUSKO-ZDRÓJ/KIELCE

Fizjoterapeuta-OrtopodologPodolog Recepcjonista/Recepcjonistka