Oto kilka faktów, z których nie zdajemy sobie sprawy:

  • Na telefonie komórkowym jest więcej bakterii niż na desce sedesowej.
  • Na pluszowych zabawkach, którymi bawią się nasze dzieci, stężenie bakterii osiąga niebezpieczny poziom.
  • W butach żyje 140 000 zarodników grzybów.

Są to też przy okazji często rzeczy, których nie możemy prać, ani czyścić tradycyjnymi metodami. Na szczęście mamy już sposób na pozbycie się bakterii i grzybów.

Na czym polega ta metoda i dlaczego polecamy ją Państwu?

 

Do dezynkecji i odświeżania butów, ale też i innych przedmiotów codziennego użytku używamy dezynfektora, które wykorzystuje nowoczesną i zaawansowaną  technologię Nano Silver Radical System, opartej na nanosrebrze i ozonie. Technologia ta jest całkowicie bezpieczna.

 Zastosowana w urządzeniu technologia nanosrebra pozwala w ciągu 8-minutowego cyklu dezynfekcji pozbyć się nieprzyjemnych zapachów, 99,7% grzybów i zarodników oraz 650 rodzajów bakterii, które mogą powodować rozprzestrzenianie się chorób zakaźnych.

Dlaczego nanosrebro i ozon?

Zarówno SREBRO jak i OZON mają właściwości antybakteryjne. Srebro spowalnia metabolizm bakterii i grzybów, a tym samym hamuje ich wzrost. Używane w Klenz nanocząsteczki srebra mierzą 25 nanometrów. Srebro rozdrobnione do tak małych nanocząsteczek ma większą powierzchnię czynną, a tym samym nieosiągalny do tej pory potencjał biobójczy.

Z wieloletnich badań i testów wynika, że dezynfektor Klenz skutecznie chroni przed inwazją mikroorganizmów, czyści, odświeża i eliminuje przykre zapachy przyczyniając się w ten sposób do poprawy zdrowia i higieny.

W naszych gabinetach wykorzystujemy ta metodę do dezynfekcji butów oraz wkładek ortopedycznych. Dzięki temu wypięlegnowane stopy pacjent wkłada do świeżego, pozbawionego bakterii i grzybów obuwia.

 

Jeśli interesuje Cię profesjonalna dezynfekcja obuwia w jednej z naszych klinik na terenie Warszawy, możesz również umówić się online w zaledwie 3 minuty!